EWALUACJA 360

Jesteśmy liderem w wykorzystaniu innowacyjnych metod ewaluacyjnych pozwalających nam osiągnąć niedostępny dla podmiotów wobec nas konkurencyjnych poziom wiarygodności uzyskiwanych w tym procesie danych.

Ten etap jest końcem i początkiem Systemu PHARMA360o rozumianego jako ciągły proces doskonalenia działań. Ocena poziomu wdrożenia danego projektu pozwala na pozyskanie informacji niezbędnych do usprawnienia wprowadzonych zmian i procesów, i rozpoczęcia kolejnego etapu w cyklu Systemu PHARMA360o czyli dalszej pracy nad optymalizacją działania naszego Klienta.

Ewaluacja jest oceną poziomu wdrożenia danego projektu w systemie PHARMA360o, przy czym monitoring efektów podejmowanych wspólnie z naszym Klientem działań jest realizowany pod koniec poszczególnych etapów w celu uzupełniania o ewentualnie ujawnione w trakcie procesu potrzeby lub w celu eliminacji błędów. Ewaluacja ma miejsce w każdym z elementów naszego systemu, a wpisanie jej w określone miejsce ma na celu jedynie uwidocznienie pracy z wynikami opracowanymi na podstawie wykorzystywanych w Systemie PHARMA360o narzędzi ewaluacyjnych.

ewa

© 2020 PHARMA 360
Back to top

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć obsługę ciasteczek w przeglądarce więcej

TTa strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć tą obsługę ciasteczek.

Zamknij