REKOMENDACJE

Rekomendacje, które otrzymuje nasz Klient są efektem wielopłaszczyznowej analizy.

Ideą Systemu PHARMA360o jest wsparcie naszego Klienta poprzez rekomendacje zmierzające do optymalizacji działań związanych z podejmowanymi decyzjami strategicznymi jak np. nowe rynki docelowe, nowa sieć sprzedaży, umiejscowienie nowych placówek i magazynów. Działamy w trzech podstawowych obszarach:

  • Zorientowanego na klienta Marketingu nowej gospodarki opartego na czterech tradycyjnych filarach: rynku docelowym, potrzebach klienta, marketingu zintegrowanym i rentowności.
  • Strategicznego Wywiadu Biznesowego, który do pozyskiwania danych wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia informatyczne i analityczne, jak również sieci kontaktów osobowych i zespoły eksperckie.
  • Zaawansowanych narzędzi informatycznych z zakresu Systemów Informacji Przestrzennej (GIS) oraz możliwości tworzenia autorskich systemów informatycznych w zakresie GIS i logistyki magazynowej.

Przygotowujemy również rekomendacje dotyczące strategii konkurowania jednak i na tym nie kończy się nasza praca. Zebrane informacje pozwalają nam przygotować i zaproponować odpowiedni zakres szkoleń dla kadry zarządzającej i pracowników. Odpowiednie szkolenia pozwalają na płynne przejście do fazy wdrożenia.

rek

© 2020 PHARMA 360
Back to top

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć obsługę ciasteczek w przeglądarce więcej

TTa strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć tą obsługę ciasteczek.

Zamknij