SZKOLENIE

Poprzez System PHARMA360o nie tylko przygotowujemy cały zespół na przyjęcie zmian, ale umożliwiamy aktywny udział w procesie ich opracowywania i wprowadzania zgodnie z ideą metody „Action Research”.

W tym celu organizujemy sesje strategiczne, które są niezwykle istotnym elementem naszego Systemu. Jednak uczestnictwo w sesjach wymaga odpowiedniego przygotowania zespołu i zaangażowania, co możemy osiągnąć dzięki sesjom szkoleniowym realizowanym zgodnie z wyborem Klienta na miejscu w jego biurze lub podczas sesji wyjazdowych w formie integracyjnej, konferencyjnej i innych w zależności od potrzeb.

Jednocześnie system pozwala na dodatkowe szkolenia pakietowe w zależności od potrzeb Klienta, podczas których możemy skupić się na wybranych elementach jak: pricing, komunikacja czy bezpieczeństwo informacyjne organizacji oraz weryfikacja osób i podmiotów gospodarczych. Wszystkie szkolenia skupiają się wokół elementów tworzących System PHARMA360o i dzięki temu bez problemów można je łączyć lub kontynuować na różnych poziomach.

Umożliwiamy zrozumienie i akceptację proponowanych przez nas rozwiązań, przez co zawsze maksymalizujemy ich efektywność i istotnie skracamy proces wdrożenia. Jednocześnie przeprowadzamy szkolenia, które pozwolą podnieść kompetencje pracowników w obszarach zidentyfikowanych jako słabsze na etapie analizy.

szkol

© 2020 PHARMA 360
Back to top

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć obsługę ciasteczek w przeglądarce więcej

TTa strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć tą obsługę ciasteczek.

Zamknij