WDROŻENIE PRODUKTU

W oparciu o sporządzoną przez nas analizę strategiczną wspieramy działania marketingowe i sprzedażowe, wykorzystując do tego celu m.in. narzędzia Inteligentnej Lokalizacji, posiadane bazy danych oraz najnowocześniejsze narzędzia komunikacyjne.
Usprawniamy wybrane obszary produkcji poprzez optymalizację procesów logistycznych z wykorzystaniem narzędzi informatycznych, w tym narzędzi GIS.
Personalizujemy działania marketingowe pod względem struktury klientów we wskazanej lokalizacji, usprawniamy działania sprzedawców w terenie, jak również optymalizujemy sieci sprzedaży na podstawie analizy rozmieszczenia potencjału klientów (kompleksowe analizy geomarketingowe).
Zbieramy opinie i rekomendacje klientów przy wykorzystaniu narzędzi Feedback, przez co pomagamy w podniesieniu efektywności strategii sprzedażowych i marketingowych.
Przewidujemy potencjalne zachowania najważniejszych konkurentów.

© 2020 PHARMA 360
Back to top

Ta strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć obsługę ciasteczek w przeglądarce więcej

TTa strona wykorzystuje pliki cookies dla wygody użytkowników. Zakładamy, że nie masz nic przeciwko temu, ale możesz wyłączyć tą obsługę ciasteczek.

Zamknij